Geoblog.pl    pzet    Podróże    Bałkany 2009 - Ekspedycja Indkubator. Autostop.    Kraków! KONIEC!!! KOOOONIEC!

Kraków! KONIEC!!! KOOOONIEC!

Polska, Kraków

Ahoj Marynarze!

Doczekalem sie... Doczekalem sie busa za 4,50 z Krakowa do Miechowa , gdzie zawsze puszczaja RMF i szlak jasny trafia , doczekalem sie tego ostatniego zakretu , zjazdu z drogi krajowej E7 i tej tabliczki... krzyczacej do mnie MIECHOW , doczekalem sie schabowego i kapusty zasmarzanej.. doczekalem sie swojej kuchni , lazienki i wlasnego lozka. Doczekalismy sie swoich wlasnych rodzin i domow.

Wielki wyscig.

Team nr 1 , w skladzie Olivier i Przemek w "ostatniej" przybili do krakowskiego portu
dnia 6 pazdziernika o godz 23.34 , wyprzedzajac tym samym Team nr 2 (Electro , Pierduten) o nieco ponad 24h. Chlopaki polozyli nas na lopatki.. , wybierajac droge przez Chorwacje , Slowenie , Austrie i Slowacje , po drodze zahaczajac o Wieden. Kiedy dotarli do Polski o zwyciestwie poinformowali nas telefonicznie polaczeniem GSM Krakow-Wegry. Bo wlasnie tam bylismy.. podczas ich wygranej. Na Wegrzech. Lezelismy w srodku naczepy polskiego Tira.

CDN.

ps. Najpozniej jutro wieczorem kompletna historia powrotu i wielkie podsumowanie.
ps2. nie potrafimy sie odnalezc.

kita

Rizzzpekata :):)
do zoabczenia :)

Tjotia Halinka
Tjotia Halinka - 2009-10-08 21:09
Cieszymy się ze szczęśliwego powrotu!! Gdzie nas zabieracie w przyszłym roku??

waldkowa
waldkowa - 2009-10-09 14:52
7% Świata w rozsznurowanych butach...;)
Brawo!

Lewa Lewandowska
Lewa Lewandowska - 2009-10-21 19:05
Nooo..... Najpóźniej jutro... Kuba na kiedy wynajmować busa do Poznania bo Cię odwiedzamy???

pzet
Kuba Gołąb